FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabıların Topuk Kısmı Tabanlarından Ayrıldı.

Tolga T. |

14-10-2013 tarihinde aldığım Dockers marka ayakkabıların ikisinin de tabanlarında (aynı yerden) ayrılma oluştu, bu sorun için incelemeye gönderdiğim ürünü 20. günün sonunda kullanım koşullarına bağlı olduğunu rapor ederek tekrar gönderdiler fakat, kullanıcı hatası olarak gördükleri bu ürününde tadilatını yarım yamalak yapmışlar.

Ürünün başka hiçbir yerinde en ufak bir deformasyon yokken, kullanım koşullarına bağlaması, inceleme yapan personelin taraflı bir rapor hazırlama olasılığını düşündürdü. Tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Tamir - Tadilat Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  15:37

  Değerli Müşterimiz;
  Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz.
  Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından titizlikle incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır.
  Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla;
  FLO Müşteri İlişkileri Birimi
  444 33 56