04 Şubat 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabıda Buruşma Oldu.

01.01.2014 tarihinde Cevahir Flo mağazasından dockers marka 45 numara koyu mavi renginde 179.99 TL'ye bir bot aldım. Ayakkabıyı 3 hafta birer gün arayla giydim ve farkettim ki sağ ayakta buruşma var solda yok. Ürünü incelemeye verdim bana kullanma klavuzuna uymadın dediler. Ben bu ayakkabıyı ellerime mi giyeceğim?

Sağ ayağın attığı adımları, sol ayakta attı. Neden solda bir şey yok peki? Müşteri Hizmetleri ile görüştüm oradaki bayan ekspertizler inceliyor dedi. Beni ekspertize bağla dedim öyle birşey söz konusu değil dedi. Mağazaya gittim yine aynı tavır. Kardeşim bana birisi lütfen açıklasın sağ ayağın attığı adımları sol ayakta atıyor. Peki neden onda bir sıkıntı yok. Masa başı işinde çalışıyorum, inşaatta değil.

Cihan 72 Okunma

Cevaplar

 • Cihan 07 Şubat 2014

  Herkese verdikleri cevap aynı ve hiç bir çözüm üretmiyor ürünü mağazaya götürdiğimüzde fabrikaya bile göndermiyorlar aldıkları paranın hakkını vermedikleri gibi birde üstüne dalga geçiyorlar. Aldığıma alacağıma bin pişmanım. benim sesimi duymuyorlar demekki o zaman bende mecburen sesimi sosyal medyadaki takipçilerime duyuracağım çok fazla değiller merak etmeyin 348.000 kişi kadar hayırlı günler hayırlı çalışmalar.

 • Cihan 07 Şubat 2014

  anlaşılan sizlere sesimi duyuramıyorum yada sizler beni kaale almıyorsunuz. bende sesimş sosyal medyadaki takipçilerim vasıyasıyla duyurmayı deniyeceğim. merak etmeyin çok fazla değiller 348.000 kişi kadar hayırlı günler hayırlı çalışmalar.

 • Cihan 05 Şubat 2014

  ürünü mağazaya tekrar bıraktım p.tesi geri göndericez dediler fakat dün gittiğimde hala ordaydı. müşteri hizmetlerini aradım 2 sefer telefon suratıma kapatıldı. mağazadaki arkadaş bana sizinle ilgileneceğiz dedi fakat hiç kimsenin umrunda değil. ve yine mağazadaki arkadaş p.tesi günü floyu aradığınızda ekspertizle görüşebilirsiniz dedi fakat müşteri hizmetlerindeki hanfendiler telefonda hem azarlayıp hemde suratıma kapatıyor bu nasıl müşteri temsilciliği?

 • FLO Mağazacılık Temsilcisi04 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir. Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün satış fişi ile birlikte merkezimize Ürün İnceleme Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön