05 Şubat 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabıda Açılma Oldu.

Kayseri Forum FLO Mağazasından aralık ayı içerisinde bir ayakkabı aldım ve ayakkabı bir ay geçmeden açıldı. İlk bir ay içinde problem yaşadığım için mağazaya 11.01.2014 tarihinde başvurdum ve ayakkabıyı firmaya göndermek için teslim aldılar, 03.02.2014 tarihinde yasal süresi dolduğu için mağazaya başvurdum ve mükemmel bir tepki ile karşı karşıya kaldım muhtemelen aynı avm de çalıştığımdan dolayı olsa gerek konuşmaya bile fırsat bulamadan beni tüketici hakem heyetine yönlendirdiler. Hizmet anlayışınıza hayran kaldım gün itibari ile THH'de başvurdum. Anlamadığım nokta insanları uğraştırmak hoşunuza mı gidiyor..

Burak 39 Okunma

Cevaplar

  • Burak 08 Şubat 2014

    Nasıl oluyorda arızalı ürün inceleme süreniz bulunmuyor, 4077 tüketiciyi koruma kanununda 24,04,2011 tarihinde 23914 sayılı resmi gazede yayınlanan değişikliğe göre ayakkabıların inceleme ve tamir işlemleri 20 iş gününü geçemez, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarını dikkate almayacaksanız bu ülkedeki mağazalarınızı kapatınız. Türk vatandaşlarınıda zor durumda bırakmayınız., bunları size açıklamak zorunda değilim fakat diğer insanları bilgilendirme amaçlı olarak yazıyorum, sizin amacınız sadece insanları uğraştırıp haklarından vaz geçirip onların hakkı üzerinden para kazanmaktır, müşteri memnuniyeti diye birşey söz konusu değildir.

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılamamıştır. Bu nedenle üründe işlem yapılamadığını bildirir, müşterimize göstereceği anlayış için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön