23 Ağustos 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabı Rahatsız Ediyor!

22.08.2013 Öğle saatlerinde FLO-Ziylan Mağazacılık Tokat mağazasından ayakkabı aldım. Ayakkabı ile 100 metre uzaklıktaki aracıma kadar yürüdüm. Bu sırada iki ayakkabının iç tabanlık kısmındaki bir yükseltinin ayağıma rahatsızlık verdiğini hissettim. Tekrar ayakkabılarla birlikte FLO mağazasına döndüm. Reyondaki görevliye durumu anlattım.

Görevli derinin altında sünger katlanmış diyerek ayakkabının tabanındaki deriyi sökmeye başladı ama sorun katlanma da değilmiş. Hatalı üretilmiş bir ayakkabı satın almış olduğumu anladım. Reyon görevlisi ve mağaza müdürü değişim için ayakkabıyı merkeze gönderdiler 1 ay sürer dediler. 2 saat önce sattığı Hatalı üretilen ayakkabı için FLO müşterisini 1 ay bekleterek mağdur ediyor.

Halil 238 Okunma

Cevaplar

  • Halil26 Ağustos 2013

    2 Saat önce alınan ayakkabıyı mağaza müdürünün de ayakkabın hatalı olduğunu kabul ettiği bir durumda incelenmek üzere 1 ay gibi bir süre ile müşteriye adeta buradan bir daha alış veriş yapma demek istenen bir yaklaşım için pes diyorum.

  • Halil23 Ağustos 2013

    Klasik cevapla sorun çözemezsiniz.Üretici Hatalı ürün satan sizsiniz benden özür dileyip yenisi ile değişeceğinize Parasını ödediğim ürün için 1 ay bekle diyorsunuz.Çözüm değil bu,ayrıca böyle bir durumu normal ayakkabıcı satıcısından alsaydım anında değişimle sorun çözülür birde satıcı özür bile dilerdi.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılır; işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılır. Ürününüz ile ilgili inceleme sonucu en kısa sürede sonuçlanacak ve konu ile ilgili mağazamız aracılığı ile tarafınıza bilgi verilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön