02 Haziran 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabı Koku Vermeye Başladı.

FLO İstanbul - Güngören Kale Center daki mağazasından 07/05/2014 tarihinde aldığım Lumberjack marka ayakkabı 10 günde 3 kere giydim renk ve koku vermeye başladı. Ayakkabıyı aldığım tarihten 10 gün sonra kale Center'daki FLO mağazasına incelenmesi için verdim.

Dün gelen ayakkabınız incelendi mesajınızdan sonra bugün almaya gittim ve kullanıcı hatası dendi. Ayakkabıyı aldım 10 günde 3 kere giydim. Kullanmadığım gün aralığında da hava almasını sağlamak için dinlendirdim. FLO'nun Müşteri temsilcisi nosunu aradığımda da kullanıcı hatası dendi. Mantık dışıdır. Kullanıcı hatası deniyor. Eğer yetkililer bu konumu gördükten sonra hala aynı kullanıcı hatası demeye devam ederlerse onların ayıbıdır.

Gökhan 298 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan05 Haziran 2014

    Flo artık gözümde sıfır.

  • Gökhan02 Haziran 2014

    benim yazdıklarım net olarak anlaşılıyor sizin yazdığınız ise çözücü bir yaklaşım değil.Bu ürünü Flodan aldım ve flodan aldığım son ürün olacağı da net olarak bilinmesini isterim.Floya güvenim bundan sonra sıfırdır ve ürün satıldıktan sonrada hiçbirşeyle ilgilenilmediği açıktır.Kullanıcı hatasıdır denilmesi mantık dışıdır.Bir ürün aldıktan 10 gün içinde koku ve renk verirse bu bence kalitesiz ürün olduğunu gösterir ve sizinde kalitesiz marka ürün sattığınızı gösterir.Bundan sonra çevremdekileride Flodan uzaklaştırıp ürün aldırmayacağımdan süpheniz olmasın.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi02 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde Koku şikayeti ile tarafımıza iletmiş olduğunuz ürününüz değerlendirilmiş olup, üründe kusur niteliği taşıyacak bir sorunla karşılaşılmamıştır. İç astarında suni deri ya da tekstil malzeme kullanılan ayakkabılarda kullanım esnasında ayak hava almayacağı için terleme ve koku oluşumu muhtemeldir. Bu durum siz değerli müşterilerimize, ayakkabı kullanım kılavuzunda ve www.flo.com.tr internet sitemizde yer alan bilgilerde belirtilmektedir. Bilgilerinize sunar, göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön