FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabı Dikiş Yerlerinden Açıldı!

Ali M. |

FLO mağazasından aldığım Kinetix marka outdoor ayakkabı ikinci kullanışımda dikişlerinden açıldı. Aldığım tarihten 20 gün sonra almış olduğum mağazaya götürdüm ve gösterdim. Merkezlerine göndermeleri gerektiğini söylediler, neyse ayakkabıyı aldılar. Aradan 20 gün geçti bir haber yok.

Mağazaya gittim sordum elime bir zarf verdiler. Zarfta ayakkabının uzmanlar tarafından incelendiği ve herhangi bir üretim hatası olmadığını yazmışlar. Arkadaş ben outdoor ayakkabı alıyorum ve haliyle dağda taşta giyiyorum. Ayakkabı dikişlerinden açılıyor ve üretim hatası olmuyor. Eğer ayakkabıda yanık, ezik veya üzerinden silindir geçmiş gibi bir durum olsa sözüm yok. Ayrıca ayaklarına gitmesem aramayacaklar.

Etiketler :

Dikiş ve Bağlantı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali M.
  17 Aralık
  23:10

  kopyala yapıstır bir cevap.flo ziylan müsteri şikayetlerini kalealmadan belkide okumadan yazılmış bir cevap.......

 • 16 Aralık
  16:47

  Değerli Müşterimiz;

  Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır.
  Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  FLO Mağazacılık ve Paz AŞ
  Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356