FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabı Ayağımı Vuruyor!

Erkan A. |

3 gün önce İstanbul Beylikdüzü Migros AVM'deki FLO-Ziylan Mağazacılık'tan bir ayakkabı aldım. Eve geldiğimde 2 saat giydim ayağımı sıkmaya vurmaya başladı. Bende çıkardım. Bugün aldığım mağazaya gittim ürünü değiştirmek için, bu ürün kullanılmış değiştiremeyiz dediler. Satın alırken 1 hafta içerisinde geri iade 1 ay içerisinde değişim yapabilirsiniz dediler.

Bırakın geri iade etmeyi değiştirmediler bile, mağazanıza bıraktım ayakkabıları istemiyorum ayakkabınızı. Paramıda geri istemiyorum ayakkabıyıda geri istemiyorum. FLO kalitesi bu kadarmış bunu anladım.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan A.
  07 Ekim
  16:09

  ilk zamanda vurmazken 2 gün sonra vurmaya başlaması benden kaynaklı bir durummudur sizce?

 • Erkan A.
  07 Ekim
  16:08

  müşteri memnuniyeti çok kötü

 • 07 Ekim
  10:45

  Değerli Müşterimiz;

  Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kullanılmış ürünlerde iade ve değişim işlemi yapamıyoruz. Ancak ürün ile ilgili bir sorun yaşadığınızda ürünü merkezimiz tarafından inceleme sürecine alarak siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için yardımcı olabiliyoruz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılır; işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılır.

  Vurma şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum değildir. Vurma şikayeti ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta olup ayağına iyi uygunluğu sağlayan ürünü almanız tavsiye edilmektedir. Bu nedenle ürününüz ile ilgili bir işlem gerçekleştirilememektedir.

  Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  FLO Müşteri İlişkileri Birimi
  444 33 56