20 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabı Ayağımı Boyuyor!

Yazın aldığım sandalet deri ayakkabıyı toplam 3 kere giydim. Deri olduğu için boya vermesi normal dediler ancak açık ayakkabı çıkardığımda ayaklarıma zift dökmüş gibi siyah olmasıydı. Bu şikayetle mağazaya incelenmesi için gönderdim. Ürün incelenmiş ve sorun olmadığına karar verilmiştir.

Bunun üzerine müşteri hizmetlerinden P**** Hanım ile görüştüm. Bana tavsiyesi mağazalarında satılan sprey kullanmamı söyledi. Hayır o kadar biliyorsunuz siz sıkın gönderin zaten sizden ayakkabı almışım ve şikayetçiyim. Bunun üzerine sizden yeniden niye yapılması gerekeni ben yapıyorum. Ürünü ısrarla tekrar gönderdim ve sizden son alışverişi yapmış bulunuyorum.

Hatice 124 Okunma

Cevaplar

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; İletide belirtmiş olduğunuz ürün firmamızın ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılır; işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılır. Ürününüz ile ilgili inceleme sonucu en kısa sürede sonuçlanacak ve konu ile ilgili mağazamız aracılığı ile tarafınıza bilgi verilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön