20 Şubat 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım Ayakkabı 6 Ayda Dağıldı.

Geçtiğimiz yaz Beyoğlu FLO mağazasından alıp faturasını kaybettiğim Dockers marka ayakkabılar üzerlerinde Waterproof yazmasına rağmen (alırken özellikle su geçirmediğini söylediler) en ufak yağmur birikintisinde bile içeri su alıyor. Ayrıca birkaç ay içinde dikiş yerlerinden sökülmeler başladı.

Konu hakkında FLO müşteri hizmetleri fatura olmadan yardımcı olamayacaklarını söylediler. Dockers şikayet birimi ile görüştüm onlar da FLO tarafından satılan ürünlere bakmadıklarını söylediler. Bendeki ayakkabının rengi ve modeli belli, zaten FLO haricinde bir mağazada satılmıyormuş. Kimse yardımcı olmuyor, bu ayıplı ürüne para verdiğime inanamıyorum. Helal olmasın.

Erdem 77 Okunma

Cevaplar

  • Erdem 26 Şubat 2014

    Yav he he...

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. 4077 Sayılı Tüketici Kanunu’ nda ve 54 No’ lu KDV Genel Tebliği’nde de aktarıldığı üzere satış işlemlerine ait fişin ibraz edilemediği durumlarda ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön