30 Haziran 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım 2 Aylık Ayakkabı Yırtıldı.

Ayakkabıyı alalı 2 ay gibi bir süre olmadı lacivert ayakkabının rengi soldu ki ben ayakkabıyla suya bile basmam dikkatli kullanırım. Onu geçtim ayak bileğinizin olduğu tarafta dikişlerinin olduğu kısım yırtıldı.

Bunu benim yapmam mümkün değil, ayakkabının arkasına dahi bassanız oraya denk gelmiyor ki incelemişlerse ayakkabının arkasına hiç basılmamış olacağını farkedeceklerdi. Kendilerini tebrik edip tekrar almama ve aldırmama kararı vermiş bulunuyorum.

Mustafa 2.299 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 18 Ağustos 2014

  İnatla cevap bekliyorum

 • Mustafa 06 Ağustos 2014

  Şikayetimden itibaren 3 ay geçti tebrik ederim size acil iyi yöneticiler bulmanızı diliyorum.

 • Mustafa 23 Temmuz 2014

  Dalga geçiyorlar, çözüm sunmayıp, yazdığımızı dahi okumayıp kopyala yapıştır cevap veriliyor. Yazık ki hala ücretini ödüyorum ayakkabının.

 • Mustafa 05 Temmuz 2014

  Floya iletim ayakkabıyı 1 ay sonra olamayacağını söylediler. Tekrar mı göndermemi istiyorsunuz yoksa olayı tekrar mı anlatayım.

 • Mustafa 01 Temmuz 2014

  Ürünü size gönderdim ve kullanıcı kaynaklı olduğunu belirtip gönderdiler. İsterseniz fotoğraflarını çekip gönderebilirim kullanım kaynaklı yırtılabilecek bir yer değil dikişleri patlamış 2 aylık ayakkabı olduğunu ve günlük giyilemeyecek bir ayakkabı olduğunu da hatırlatmak isterim.

 • FLO Ayakkabı Temsilcisi01 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış fişiniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön