04 Şubat 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Aldığım 15 Kere Giydiğim Botun Tabanları Yırtıldı.

01/01/2013 tarihinde Cevahir AVM FLO'dan aldığım 179,00TL'lik botu askerde çarşı da giymek için aldım söz konusu botu toplamda 15 kere giydim. Botun tabanları yırtıldı ve botlar su almaya başladı. İtiraz için götürdüm merkeze gideceğini söylediler ve beni arayıp red cevabı verdiler gelip ayakkabıyı almamı söylediler.

Bunun üzerine FLO Müşteri Hizmetleri'ni arayarak mağduriyetimi bildirdim fakat Müşteri Temsilciniz E*** Hanım firmanızın temsilcisi olduğunu gösterdi. Hiçbir konuda yardımcı olmayarak üstüne dalga geçer gibi şikayet kaydınızı açtım dedi.Geri dönüşü olup olmayacağını sordum olmayacak dedi. Ben 179,00 lirayı 15 gün bot giymek için vermedim mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum.

Nadir 52 Okunma

Cevaplar

  • Nadir 04 Şubat 2014

    Çözüme yönelik olmayan her zaman verdiğiniz standart cevap.

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından titizlikle incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön