20 Haziran 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık'ta Müşteri Memnuniyeti Yok.

41020010606403510001 fiş numaralı ayakkabım 2 kez aynı yerden ve aynı şekilde açılıyor ise ve bu açılma çok kısa aralıklar ile oluyor ise sizce sorun nerede? Nasıl oluyor da 10 gün giyilen bir ayakkabıya 2 kez tamir işlemi uygularsınız? Hiç mi mantık yürütmediniz?

Ayakkabım tarafıma geldikten sonra sizi tüketici haklarına şikayet edeceğim. Bana başka bir seçenek bırakmadınız. Bugünden itibaren ne FLO mağazalarından alışveriş yaparım, ne de arkadaşlarımı yönlendiririm. FLO mağazası artık benim için bitmiştir.

Serkan 185 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 24 Haziran 2014

    Açılma sorunu neden oluyor peki? 2 kez aynı yerden aynı şekilde açılıyorsa bunun sebebini bana açıklayınız...

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi24 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Ürününüz üzerinde ürün inceleme uzmanları tarafından yapılan detaylı incelemeler sonucunda üründe; üretimden ya da üretimde kullanılan malzemeden kaynaklı bir hata tespit edilememiştir. Bu sebeple ürününüzle ilgili olumlu bir karar aktarımı sağlanamamıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön