18 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık'ta Hatanın Kabul Edilmemesi!

FLO-Ziylan Mağazacılık Zafer Plaza mağazasından satın aldığım botlar hatalı olması sebebiyle geri götürüp incelenmesini gerekirse tamir edilmesini istedim. Hiçbir hata olmadığını iddaa edip işlem yapılmadan tarafıma gönderildi. Hiç teslim almadan tekrar incelenmesi için gönderilmesini isteyip, bende mağazadaki çalışanlara iade ettim.

Tekrar işlem yapılmadan ikinci kez geri gönderilmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise hiçbir hata olmadığını, sanki ben hatalıymışım gibi bir konuşma sonunda telefonu kapatmak zorunda kaldım. Müşteri temsilcisi değilde sokaktan geçen hiç bu işle alakası olamayan birini sanki müşteri temsilci atamışlar. Yani hatalı ayakkabılar bana patladı. Yıl olmuş 2013 böyle ticaret olabilir mi?

Mehtap 92 Okunma

Cevaplar

 • Mehtap 10 Ocak 2015

  4. kez iade gönderdim kabul edilmiş

 • Mehtap 25 Eylül 2013

  bir daha asla tercih etmeyeceğim bir firmadır. şikayetlere kendi kendine uyguladığı kanunlarla yaklaşan, müşterinin haklı olabileceği düşüncesini asla barındırmayan, sözde ticaret yaptığını düşünen sadece satıcı bir firmadır. çözüm odaklı olmayan hiçbir firma cirosu ne olursa olsun başarılı değildir.

 • Mehtap 19 Eylül 2013

  firmayla ilgili şikayette bulundum ve geriye dönük şikayetleri tek tek inceledim. bütün şikayetlere cevap verilmiş yani firma şikayet okuma konusunda gayet başarılı ama çözüm noktasında benim gördüğüm aynı dertten mağdur olan neredeyse %95 soruna aynı cevabı verip çözüm getirmemesi. şimdi böyle bir şirket anlayışıyla nasıl başedilebilir işin o kısmında bende tıkandım doğrusu. malı sat, şikayete cevap ver çözüm bulma konusunda hep sallama cevaplarla geçiştir. dalgamı geçiliyor acaba müşteriyle, şimdi bunada verilecek bi cevabı vardır kesin. durun tahmin ediyim: değerli müşterimiz firmamız ...... la başlayan ...... farklı bir işlem yapılmamaktadırla biten bilindik red metini. saygılar bizden flo

 • FLO Mağazacılık Temsilcisi19 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön