FLO-Ziylan Mağazacılık Yırtılan Ayakkabıya Kullanıcı Hatası Dedi.

Bariş K. |

Mayıs ayı içinde Flo mağazasından oğluma bir Kinetix marka spor ayakkabı aldım. Oğlum ayakkabıyı bir haftada içinde 2 yada 3 kez giydi, bir akşam okul dönüşü oğlumun ayakkabılarının üst dikişlerinin attığını gördüm ve şok oldum ayakkabıyı incelediğimde sadece üst dikişlerin değil iç astarında soyulduğunu gördüm.

Bir hafta olması nedeniyle ayakkabıyı Flo Taarus AVM mağazasına götürdüm. Binbir nazla ayakkabıyı teslim ettim, fakat 10 gün sonra kullanıcı hatası ve birde rahat rahat kullanma klavuzu önerisinde bulunmuşlar, pes diyorum bir haftalık ayakkabı yazılar olsun aldığınız paraya. Millet 6 ay önce alınan ve hasarı çıkanı değişim yapıyor sizde 1 haftalık ürüne kullanıcı hatası?

Etiketler :

Dikiş ve Bağlantı Rahatlık - Kullanışlılık Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bariş K.
  04 Temmuz
  16:27

  Burada dikkatinizi ürünün 1 haftalık bir ürün olması na dikkat çekmek isterim bir haftada Kagıt olsa zarar gelmez yazıklar olsun sizin müşteri memnuniyeti anlayışınıza çevremdeki herkeze bu konuyu anlatacağım ayrıca sosyal medyadada yayacağım. bu olayı bir haftalık ayakkabı bu hale gelir mi ya..

 • 04 Temmuz
  13:53

  Değerli Müşterimiz;

  Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz.

  Ürününüz üzerinde ürün inceleme uzmanları tarafından yapılan detaylı incelemeler sonucunda üründe; üretimden ya da üretimde kullanılan malzemeden kaynaklı bir hata tespit edilememiştir. Bu sebeple ürününüzle ilgili olumlu bir karar aktarımı sağlanamamıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  FLO Müşteri İlişkileri Birimi
  444 33 56