09 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Yeni Üründe Kusur!

Bundan bir ay öncesinde İstanbul bağcılar mağazanızdan değeri 100(yüz) tl olan yeni ayakkabı aldım. ayakkabıyı giymeye başladıktan 3-5 gün sonra her ikisinde de her hangi bir boya vs. kullanmama rağmen deride kusma oluştu kötü görüntü oluştu. Ayakkabıyı mağazanıza geri götürdüm.

15 gün sonra 0262967 takip no lu ayakkabıda kullanıcı hatasından denilerek hiç bir yardımda bulunulmadı. incelenildiği denilen belge ise sıradan gönderilen bir belge olduğu ayrıntı olmadığından dolayı anlaşılmakta ayakkabıda ki kusma nasıl olur da kullanıcı hatası olabilir. yardımcı olmadığınız takdirde tüketici mahkemesine başvurmak zorunda kalacağım.

Nuri 26 Okunma

Cevaplar

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, 262967 nolu test takip formuyla deride kusma şikayetiyle göndermiş olduğunuz üründe yapılan incelemeler sonucu üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan bir probleme rastlanmamıştır.Ürünlerimizde kullanılan materyallerde, ayak sağlığını bozacak hiçbir kimyasal madde ihtiva etmemektedir. Dolayısı ile ayak terindeki asit ve birtakım dış etkenler derinin kimyasını bozarak boyasını kusmasına sebep olabilir. Bu bir üretim hatası değildir.Ürün ile ilgili değişim yada iade yapılamamaktadır. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön