26 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Yeni Botu Tamiratlı Kullanmak!

Eskişehir Neo Plus Flo dan 21.12.2012 tarihinde bot aldım. botta yan tarafında 5-6 cm lik bir açılma oldu. saya ve taban ayrıldı.yırtık olarak değil saya tabanın içinden çıktı. pres hatasından kaynaklanan bir imalat sorunu anlayacağınız. 20.03.2013 tarihinde mağazaya götürdüm.mağaza çalışanları dahi imalat hatası olduğunda hemfikir oldular ve ürünü teslim alıp firmaya yolladılar.

Firma küfredercesine kullanım koşulu hatası deyip.sert bir yapıştırıcıyla tamir edip geri yolladı. 3 ay kapalı yerde kullandığım ayakkabıyı neden tamirli kullanayım ayrıca 7-8 ayda kullanmayacağım kışa 1 yıl geçecek flo yu kınıyorum her platformda bu tutumu dile getireceğim. ayrıca yasal haklarımı da sonuna kadar arayacağım.

Mehmet 62 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 25 Temmuz 2013

    2 AYLIK BOTU HATASI FABRİGASYON OLMASINA RAĞMEN YAPIŞTIRIP YOLLADILAR. BİRDAHA KESİNLİKLE BU FİRMADAN ALIŞVERİŞ ETMİCEM KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE.....

  • Mehmet 26 Nisan 2013

    standar cvp flo ciddiyetten çözümden uzak bravo size. birdaha asla sizin ürünlerinizden almıcam alanada mani olacağım. tüketici hakem hetetinin kararına uymak zorunda kalacaksınız. bende burdan herkese ilan edeceğim.

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön