21 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Yanlış Mesaj!

01.05.13 tarihinde inceleme yapılması için vermiş olduğum ayakkabımın 14.05.13 tarihinde tarafıma Mağazamıza incelemek üzere bırakmış olduğunuz ayakkabının değişim kararı verilmiştir diye bir msj geldi ve hafta sonu ailem ile birlikte mağazaya gidip alış veriş yaptık ve kasaya geldiğimde değişime gönderdiğim ayakkabının formunu kasada bulunan yetkiliye verdim değişim kararı gelmiş dedim.

Kasadaki personel gayet ilginç bir tavırla aaa dedi ve şaşırdım sonra personel ayakkabıya red cevabı geldiğini söyledi bana gelen msj'ı gösterdim ve yanlış gelmiştir dedi nasıl bir yanlışlık bu dediğimde ise geçen yanlış msj göndermiştik ondandır heralde dedi düzeltme gelmedi mi dedi hayır dedim yorum sizin.

Gürol 56 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Kartal M! mağazamızda yaşamış olduğunuz sorun ile bağlantılı olarak ilgili departmanlara bilgilendirmeler yapılmış olup sorunun tekrar etmemesi açısından mevcut sistemimizin gözden geçirildiği, ilgili personelimize görevinde daha dikkatli ve özenli olması adına gereken uyarıların yetkililerimizce yapıldığı bilgisini size iletiriz. Bu vesile ile gelişmeleri bilgilerinize sunar, alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön