26 Ekim 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Yanlış Ayakkabı Verdi!

Batman Gülistan FLO-Ziylan Mağazacılık şubesinden yanıma gelen nişanlıma ayakkabı aldım. Nişanlım da Siirt'in bir ilçesinde görev yapmakta. Eve gidince bir bakıyor ki ayakkabının teki farklı, diğer teki farklı. Kargo ile bana ayakkabıyı gönderdi. Değişmem için bir sürü fiş fatura muhabbetinden sonra ayakkabıyı güç bela değiştirdik.

Ancak kargo parasını istediğimde veremeyeceklerini söylediler. Nişanlımın görev yaptığı yerde FLO şubesi yok ayakkabı da uçarak gelmez mağazanın yaptığı hata yüzünden hem bir sürü vakit uğraştım hemde önemsiz de olsa kargo parası verdim. Bu zararımı en azından kendi hatalarının sonucu kargo parasını bile karşılamadılar. FLO sen böyle bir kurum böyle bir şirketsin ama bir daha ürün alır mıyım senden?

Sadettin 88 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi30 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamız olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Batman FLO mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön