05 Şubat 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık Yanlış Ayakkabı Numarası Veriyor.

A-CİTY Alışveriş mağazasının içerisindeki FLO mağazasından annemin doğumgününde 2 çift ayakkabı aldım. Bunlardan ancak evlendiğim için düğün telaşından giyme imkanı bulamadım. Düğün sonrasında dün giydiğim ayakkabının iki farklı numara olduğunu farkettim 39 ve 38 numara verilmişti bana.

Oysaki ben 39 istemiştim. Mağazaya gidip fişimin olmadığını ancak böyle bir hata olduğunu, yetkili kişiye anlattım bana 38 ve 39 numaranın olmadığını, değişim yapamayacağını söyledi. Personelinin hatası yüzünden olmasına rağmen, aldığım tarihini söyledim. Kayıttan bakamıyorlarmış. Saatini de hatırlamam gerekiyormuş. Aynı ayakkabının 37 numarasını verin dedim onuda veremezmiş. Oradaki yetkilinin üslubundan dolayı avukata vereceğim bu firmayı.

Mehpare 60 Okunma

Cevaplar

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimizin aldığı ürün ilgili yasaya göre açık ayıplı mallar grubuna girmektedir ve bu tarz durumlarda tüketicilerin 30 gün ihbar süresi bulunmaktadır. Ürün alım tarihi itibarı ile ihbar süresinin aşılması durumunda değişim yada iade işlemi yapamamaktayız. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön