24 Şubat 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık Ürünlerinde Fiyat Farkı Var.

Her zaman güvenerek alışveriş yaptığım FLO beni hayal kırıklığına uğrattı. Antalya'dan indirime girdiğini düşündüğüm Dockers marka bot aldım 120 tl'ye 2 gün sonra Eskişehir'e geldim. Özdilek mağazasında 90 tl'ye gördüm mağaza farklı olabilir sağlık olsun dedim ama Eskişehir'deki FLO'ya gidincede fiyatın 100 tl olduğunu gördüm. Şehirden şehire fiyat farkı mı olur mağazalara göre değişir ama aynı mağaza Antalya'da insanları yanıltmış olmuyor mu?

Hilal 366 Okunma

Cevaplar

  • Hilal02 Mart 2014

    8698624968619 kodu 120 tlye antalya markantalyadaki flo mağazasından alındı aynı hafta içinde eskişehirdeki mağazada belirttiğim gibi çok daha uygundu.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi25 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak Memnun Müşteri; portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Ürünlerimiz siz değerli müşterilerimize tüm mağazalarımızda ve internet satışımızda aynı fiyat üzerinden sunulmaktadır. Ürüne ait stok kodunu tarafımıza ilettiğiniz takdirde ürün ile ilgili gerekli sorgulama işlemleri yapılarak tarafınıza bilgi aktarımı sağlanılacaktır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön