FLO-Ziylan Mağazacılık Üründe İplik Atması!

Mustafa Ş. |

27/06/2013 tarihinde Ordu/Fatsa FLO-Ziylan Mağazacılık şubesinden 2 adet Kinetix marka tişört satın aldım. Lacivert olan tişörtümde bir sıkıntı yaşamamakla beraber beyaz olan tişörtümün karın kısmında daha 1 defa bile yıkamamış olmama rağmen iplik atıkları ortaya çıktı. Ürünü aldığım mağazaya götürdüm ve satış müdürünü ikna ettikten sonra incelemeye göndermeye razı ettim.

Öğretmenim ve tatil için memleketime gittim. Daha 1 defa bile yıkamadığım ve yaz mevsiminde giymek üzere para verip aldığım tişörtümü 1, 5 ay boyunca beklemek zorunda kaldım. Sonuç olarak Eylül ayında geri geldiğimde bana iplik atmış olan tişörtümü geri verdiler ve kusurlu olan sizsiniz dediler. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Dikiş ve Bağlantı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ş.
  09 Eylül
  18:26

  tenezzül edip aramadılar bile,nasıl bir ticaret ahlakı varsa artık.Layığınızı bulun

 • 09 Eylül
  09:12

  Değerli Müşterimiz;

  Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır.
  Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  FLO Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356