FLO-Ziylan Mağazacılık Ürün Kalitesi Düşük!

Sinan Emrah Y. |

Buradan almış olduğum iki ayakkabıda sorun yaşadım flo'nun sattığı ayakkabılar çok kalitesiz ve sağlıksız süet ayakkabıyı alalı 18 gün oldu ve aşırı koku, deride dökülme yaşadım ve 18 günlük ürünü alamayız dediler.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan Emrah Y.
  05 Nisan
  08:30

  buradan ayakkabı almak saçma ve gereksiz buradan alacağınıza pazardan alın sorun yaşadığınızda 5 iş günü içerisinde değişim yaparlar ben iki adet aldım ve ikisindede sorun yaşadım adamlar bana 15 iş veya 30 iş günü diyorlar kanmayın bu dolandırıcılara arkadaşlar gidin pazardan alın

 • 02 Nisan
  09:51

  Değerli Müşterimiz;

  Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır.
  Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz, kredi kartı ekstrası veya kredi kartı slipi ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ
  Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356