08 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Ürün Hatası Kabullenmemek!

FLO Metro Cty mağazasından almış olduğum ayakkabının iç kısmında bulunan topuk tarafındaki astar bölümünde yırtılma meydana gelmiştir. Ayakkabıyı mağazaya götürüp şikayetimi dile getirdikten sonra iki sefer kullanıcı hatası olarak geri dönmüştür. ancak iç astar da topuk kısmında nasıl bir kullanıcı hatası olur bunu şahsen kendim dahil çözmüş değilim.

Çünkü ayakkabıyı çorapsız giymememe rağmen bu sorun oluştu satış sonra hiç bir şekilde müşteri memnuniyeti bulunmamaktadır. Tercih edecek kişilerin göz önünde bulundurmasını isterim. lütfen mağaza yetkilileri gereken şikayetimi dikkate alır ve en kısa zamanda geri dönüş yapılır.

Fatma 71 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Yapmış olduğu bildirime konu olan ürün yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılmamış olmasından dolayı ürünle ilgili farklı bir işlem uygulanamamaktadır. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön