27 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Üçüncü Günü Yırtıldı!

Ankara Keçiören AVM deki FLO mağazasından aldığım bağcıklı ayakkabının bağcık yeri giydiğim üçüncü günü yırtıldı. Mağazaya gittiğimde şikayetimi bildirdim. Bana caydırma politikası uygulayarak ayakkabının bağcığını sıkı bağladığımı söylediler.

Ben itiraz edince incelenmek üzere ayakkabıyı teslim aldılar. 15 gün sonra standart cevap olarak bir inceleme raporu ile ayakkabım bana iade edildi. Oysa ben FLO müşterisi olduğumu belirtmeme rağmen her aradığım yerden aynı standart cevapları aldım. Eminim bu şikayetimede aynı cevap verilmeyecektir.

Yalçın 27 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön