13 Şubat 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Uç Kısımda Yırtılma Oldu!

Bandırma liman avm flo mağazanızdan oğluma almış olduğum lisanslı marwel spedirman botun uç kısmında yırtıklar oldu mağazanıza verdik yaklaşık 3 hafta sonra ürününüz incelendi kullanıcı hatası olduğu ortaya çıkmıştır diye form verdiler ben soruyorum yetkili kişilere mağazanızda satılan ürün çok kaliteli ve dayanıklı 6 yaşındaki çocuk nasıl paralıyor bu ayakkabıyı, üstüne botu garantiye gönderip tekrar polaris marka bot ve eşime kinetix bot aldım.

Müşteri sizin gözünüzde bu kadar değersiz yani formun üzerinde ne benim ismim nede ürünü inceleyen yetkilinin ismi imzası bulunmamaktadır . sadece standart fotokopi kağıdı mağazanın adres kısmı karalanmış şekilde bu kadar ben bu konunun aydınlatılmasını yetkili kişilerden istiyorum gereğinin yapılmasını rica ederim.

Servet 48 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır.Üründe meydana gelen sorun vurma,çarpma ve sürtünmeye bağlı oluşmuştur. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön