16 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Topukları Parçalandı!

13/12/2012 tarihinde flo dan ayakkabı satın aldım. Üç ay sonra dikkatimi çekti iki her iki ayakkabının da topukları yırtılmış. 18/04/2013 tarihinde flo optimum mağazasına teslim ettim. Bi kaç kez telefonla aradım bir kaç kezde mağazaya gittim bilgi alamadım. Bu gün telefonla beni aradılar 15/05/2013 tam bir ay sonra ayakkabı tamir edilmiş ve 20-21 mayıs 2013 tarihine kadar mağazaya gelecekmiş. Benim için pekte bir anlamı olmadı.

Bence ayakkabı kusurluydu neden bana yeni bir ayakkabı verilmiyor.Kesinlikle mağazaya gidip ayakkabıyı almayacağım. Elimdeki belgelerle tüketici hakem heyetine başvuracağım.
Kesinlikle hediye çeki istiyorum. flo mağazası olarak gerekirse bu marka ayakkabıları satmayın.

Mehmet 63 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet17 Mayıs 2013

    madem müşteri hatası neden tamir ettiniz.kesinlikle değişim istiyorum beni tüketici hakem heyetine kadar boşuna yormayın.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön