20 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Topuk Zedelendi!

25/10/2012 tarihinde Bursa/Osmangazi carrefour mağazasından aldığım lacivert renkli ayakkabıyı nedense 3 gün içinde ayakkabı topuk tıpasının geniş olduğundan dolayı tıpa düştükten sonra topuk zedelendiğinden dolayı ayakkabı kullanacak durumu kalmadı. şimdi size soruyorum nasıl oluyor da üretilen malların kontrolü olmadan satışa sunuluyor.

Şikayetimi bildirmek için flo mağazasına gittiğimde neden oraya müşteriye bilgi vermek için alınan satış elemanı ve müdür sıfatı taşıyan kişiler nedense zora girince bilgi vermekten kaçınıp tüketici hakları derneğine gidebilirsiniz diyerek başından defetmek dertlerindeler ama ben bir müşteri olarak bu işin arkasını bırakmadım benim gibi bir sürü insan mağdur olmuştur.

Kemal 32 Okunma

Cevaplar

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz, kredi kartı ekstrası veya kredi kartı slipi ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön