23 Mayıs 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Teslimat Gecikti!

İnternet mağazasından iki adet ayakkabı satın aldım.Alırken de özellikle teslimat sürelerine baktım. 1-5 iş günü içerisinde kargoya verilecektir yazıyordu. Buna güvenerek alışverişimi yaptım.İlk ayakkabı iki gün sonra elime geçti.Ancak ikinci ayakkabıdan henüz haber yok. Telefon ettiğimde de sürekli bir oyalama taktiği var.

1-5 gün arası kargoya verilir diye bir taahhüdümüz yok diyorlar. Herhalde sayfalarına o yazıyı ben yazdım. Satışın iptalini istiyorum ama bu seferde fatura kesilmiş olmaz diye tutturuyorlar. 3-4 gündür de ürünün ellerinde olduğunu en kısa sürede kargoya verileceğini söylemeye başladılar. Düşünün işte ürünü göndermeyi beceremeyen bir firma üründe sıkıntı çıkarsa nasıl halleder.

Serdal 46 Okunma

Cevaplar

  • Serdal27 Mayıs 2013

    Ürün 24 mayısta elime geçti.Numara büyük gelince değiştirmek için mağazaya gittim.İstediğim numara olmayınca ürünü iade etmek istedim.İnternet sitesinde en yakın mağazadan iade edebilirsiniz yazısını okuduğum ve firmanın kentpark mağazasının personeline yazıyı göstermeme rağmen iade kabul etmediler.Kasadaki personelle 10 dakika kadar tartıştıktan sonra gelen biri en sonunda zorla iadeyi lütuf gösterip kabul ettiler.Bu kadar eziyetten sonra kapısından geçmem diyorlar ya aynen öyle.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup konu ile yapılan araştırmalarda siparişinde geciken ürünün 22.05.2013 tarihinde kargoya verildiği bilgisine ulaşılmıştır.Yaşanan gecikmeden dolayı müşterimizden özür dileriz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön