28 Ağustos 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Terlikten Ayağa Bulaşan ve Çıkmayan Boya!

7 ağustos 2013 tarihinde Pendorya'daki Flo'dan eşime terlik aldım. Bir kaç saat içinde terlikten çok felaket şekilde ayağına boya bulaştı yıkadıkça da geçmiyor. Terliği aldığımız yere götürdük. incelemek için merkeze yollanması gerektiğini söylediler fişler alındı faturalar kesildi ve arayacaklarını söylediler. sonucu öğrenmek için gelin dediler. Gittik kullanma klavuzunda yazıyormuş, astar boyası verebilirmiş.

Ürünün boya verdiği sağlıksız olduğu anlamına gelmezmiş. Bu nasıl müşteri memnuniyetidir anlamıyorum. Üründen memnun kalmadım ve sebebi deriye bulaşan ve çıkmayan siyah boya. Bu ürünün sağlığı nerede?

Zeynep 597 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep 05 Eylül 2013

  ben kimyacıyım ve bir ürün eğer ki deride olası bir boya verme olayı gerçekleşiyorsa bu muhtemel olabilir fakat vurgulanması gereken konu deride ki boya çıkmıyor ve bu da demek oluyor ki bu ürün sağlıksızdır. şunu da söylemeden geçemiycem ürünüzün kalitesinin arkasındasınız da neden raflardan kaldırıldı? teşekkür ederim :)

 • Zeynep 05 Eylül 2013

  flonun "müşteri memnuniyeti" anlayışı falan yokmuş bunu anladım kesinlikle tavsiyede etmiyorum...

 • Zeynep 31 Ağustos 2013

  07. 08. 2013 tarihinde pendorya alışveriş merkezindeki flodan flexall markalı terlik bir kaç saat içinde deride inanılmaz boya verdi ve hala deriden çıkmıyor. bu nasıl boya anlamıyorum. iade etmek için gittik ama kullanma kılavuzunda yer aldığı gibi ürün sağlık açısından uygundur. ve üründeki astar boya verebilir fakat sağlık açısından zararı yoktur. ürünün boya vermesi üründe kusur sayılamaz gibi ibarelerle isteğimiz geri çevrildi! testleri yapılmıştır yapıyor fakat anlamadığım ürünün kalıcı boya vermesi nasıl kusur sayılamaz? flo ziylan mağazasının ürün standartı bu mudur

 • FLO Mağazacılık Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Yaşanan Boya Verme şikayeti ile göndermiş olduğunuz ürününüzde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan bir problem bulunmamıştır. İç astarında sentetik deri ve tekstil malzeme kullanılan ayakkabıların boyama yapması muhtemeldir. Bu durum tüm kullanım kılavuzlarında yazılıdır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz nedenlerden dolayı ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön