04 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Tadilata Göndermiş Olduğum Ayakkabıdan Ses Yok!

22/05/2013 tarihinde Bayrampaşa Forum İstanbul FLO-Ziylan Mağazacılık'tan Kinetix marka spor ayakkabısı aldım. Aldığım ayakkabının arka dikişlerinde sökülme ve dil kısmında deforme oluşmasından dolayı 01/07/2013 tarihinde almış olduğum mağazaya ürünümü teslim ettim.

22/07/2013 tarihinde ürünümün incelenmesinde kullanıcı kaynaklı olduğu şeklinde bir ifadeyle karşılaştım. Bu tarihte ürünümün tekrar incelenmesini talep ettim. Ürünümü vermiş olduğum tarihten itibaren 30 iş günü yazmasına rağmen 41 iş günü olmuştur. Mağazayı aradığımda ürününüz gelmedi denilerek haftalarca gelecek diye oyalamaktadırlar. Bu nasıl bir müşteri memnuniyetidir anlamadım.

Niyazi 85 Okunma

Cevaplar

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz ürünle ile ilgili sorgulama işlemlerinin yapılabilmesi için mağaza tarafından ürününüzün incelenmesi amacı ile doldurulan Ürün İnceleme Kabul Formunda yer alan takip numarasını tarafımıza göndermenizi rica ederiz. Gerekli sorgulama yapılarak tarafınıza bilgi aktarımı sağlanılacaktır. Bize www.flo.com.tr den ulaşabilirsiniz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön