29 Ağustos 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Tadilata Gönderdiğim Ayakkabıdan Ses Çıkmadı!

16/07/2013 tarihinde FLOdan (İntenetten) ayakkabı aldım. Aldığım ayakkabının taban yapıştırmasında küçücük bir hata vardı. Umursamadım ve kullandım. 1 hafta sonra ayakkabını ucu açıldı. 1 Ay sonra müşteri hizmetlerini aradım, benden kargo gönderi numarasını istediler. Ben de 1 ay olduğunu ve bilmediğimi beyan ederek ürünümün peşinde koşmazsam siz ayakkabıyı bana göndermeyecekmişiniz dedim.

Bu ana kadar sorun yok asıl şikayetim 28/08/2013 05548096369 numaralı telefondan "göndermiş olduğunuz ürünün sonucunu öğrenmek için İlgili Flo mağazasına inceleme formunuz ile gelmenizi rica ederim" şeklinde mesaj attılar. Ürünün nereden geldiğini niye geldiğini bile bilmiyorlar. Ayakkabımı geri istiyorum.

Ömer 64 Okunma

Cevaplar

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafınızdan gönderimi yapılan ürün, kargo tarafından 30.08.2013 tarihinde Kale Flo mağazamıza teslim edilmiş olup, mağaza çalışanlarımız ürün hakkında sizinle yine aynı gün iletişime geçmişlerdir. Ürününüzde gerekli bakım ve onarım işlemleri tamamlanmış olup, en kısa sürede tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilecektir. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön