FLO-Ziylan Mağazacılık Su Geçiriyor!

Ramazan Ç. |

Ben flo dan dockers marka ayakkabı aldım su geçirmez diye ama ayakkabı su geçiriyor. iki defa yollamama rağmen olduğu gibi gönderiliyor. ben su geçiren ayakkabıyı ne yapacağım aldığım ilk haftadan beri su geçiriyor. inandırmak için ne yapmam lazım yazmakla olmuyor heralde.

Bir de ayakkabıyı 1 hafta giymeme rağmen çok kötü kokuyor. incelemeye ilk gönderişim su geçiriyor diye ama 3 4 gün içinde geldi tekrar giymeye başladım bu kez açılma oldu ve tekrar hem açılma hemde su geçiriyor diye yolladım sadece açılma olan yeri tamir ettiler.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan Ç.
  01 Mart
  20:42

  lütfen cevap verebilir misiniz.

 • Ramazan Ç.
  01 Mart
  14:31

  benım aldıgım ayakkabı derı deil ve üzerinde waterprof yazıyor ezbere konusmaktansa bana sorsaydınız hangı ayakkabıyı aldığımı ben sıze soylerdım. dedıgıım gıbı su gecırmez ibaresı var ve derı değil ayakkabı docker's ın spor ayakkabısı bu göz önüne alıp cevap verırsenız sevınırım

 • 01 Mart
  11:18

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde Su geçirme şikayeti ile tarafımıza iletmiş olduğunuz ürününüz değerlendirilmiş olup, üründe kusur niteliği taşıyacak bir sorunla karşılaşılmamıştır. Satın almış olduğunuz ürün deri bir üründür ve su geçirmezlik özelliği bulunmamaktadır. Doğal yapıları nedeniyle tüm deri türlerinin lifleri hidrofobik yüzeylere ve gözeneklere sahiptirler. Bu özelliklerinden dolayı derinin su ile temasında deri üzerinde ıslanma başlar. Temas süreklilik gösterirse su çeker. Yani; tüm deri ayakkabılar, eğer üzerlerinde ‘Su geçirmez veya suya dayanıklı özelliktedir (water resistant/water prof,goretex vb. ) ibaresi ve benzer bir ifade bulunmuyorsa yağmur ve kar suyunu (veya yoldaki göletlerdeki suyu) çekebilir.Bu durum üretim hatası sayılmayıp kullanımı sırasında su itici sprey kullanılabilir.Ayrıca satış belgenizin arkasında yer alan kullanım kılavuzunda bu bilgilere yer verilmektedir.
  Yukarıda belirtmiş olduğumuz nedenlerden dolayı ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ
  Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356