02 Haziran 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık Su Çeken Ayakkabıya Red Cevabı Verdi.

09.02.2014 Eskişehir Espark AVM FLO mağazasından babama ayakkabı aldık. Babam ayakkabıyı 2 - 3 ay doğru düzgün giymeden su geçirdiği söylemeye başladı. Ayakkabının altına baktığımızda tabanında kırılma olduğunu farkettik. Bu ayakkabıyı babam makbuzuyla birlikte aldığı mağaza götürdü (01.05.2014 ilk iadeye verdiğimiz tarihtir).

Ayakkabıyı incelemeye aldıktan 10 gün sonra cevap geldi üründe hata yoktur diye. O mağazada çalışan satış elemanı sağolsun bunda hata vardır tekrar gönderelim red gelmemesi lazım diyerek kırılan yere kağıt sokarak geri göndermiştir. 31.05.2014 tarihine tekrar red geldi. FLO neden sattığı ürünün arkasında durmuyor.

Emre 240 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi02 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından titizlikle incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön