19 Haziran 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Sol Ayakkabıda Deri Yırtılması!

Bursa Kent Meydanı AVM' den almış olduğum 2 adet aynı marka ve modeldeki (ürün kodlar 104327-1 104327-2) kahve ve siyah renkteki ayakkabıların siyah olanının sol tekinin serçe parmağın az gerisinde 1 santim kadar deride yırtılma olmuştur. Ürünü Flo Mağazacılık aracılığı ile ürün değerlendirmeye gönderdim.

Tarafımıza geri dönen bildirimde üründe her hangi bir hata olmadığı dolayısıyla red edildiğini yazmışlar. Şimdi benim burada aradığım cevap madem üründen kaynaklanan bir durum değil kahve rengi olan model neden yırtılmadı. İkisi de aynı ürün. İyi bir Polaris müşterisi olduğum için bu şekilde muamele görmek açıkçası beni üzdü.

İsa 46 Okunma

Cevaplar

  • İsa22 Haziran 2013

    hani çözüm nerde

  • İsa20 Haziran 2013

    sayın yetkili; yukarıdaki şu yazıyı neye dayanarak yazıyorsunuz (Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır) fatura başka isime kesili ama benim adıma kart çekildi.ürün nasıl kullanılmışki derinin ayakkabı tabanı ile birleştiği yer yırtılmış. siz bu açıklamada şunu diyorsunuz, siz değerli müşterimiz bıçağı veya kesici bir madde alıp ayakkabıyı sevk için kesmişsiniz sonrada bize göndermişsinizki bakalım değişim yapıyormular madem değişim yapamıyorsunuz müşteri Memnuniyeti için tamiratını yapıp geri teslim edseydiniz. müşteri hizmetleri 1 yıl ürün garantili diyor mağazaya gidiyon 6 ay diyor bu nasıl bir tutarsızlık.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi20 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön