18 Aralık 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Siparişimi Keyfi Olarak İptal Etti!

FLO Mağazacılık'ın internet sitesi üzerinden satışa sunulmuş olan ürünler arasından SIP0001066959 sipariş numarasıyla bir adet bot satın aldım. Ödemeyi yapmış olmama rağmen 17.12.2013 16:21 itibariyle aldığım mesajda, ürünün tedarik edilemediği bu nedenle tarafıma para iadesi yapılacağı bildirildi.

Ancak bu iptalin FLO Mağazacılık'ın internet sitesine ilk üyelikle birlikte gerçekleşen 20,00-TL tutarındaki indirim nedeniyle kötü niyetli olarak gerçekleştirildiğini düşünüyorum. FLO tercih ettiğim bir alışveriş mağazasıydı; ancak bu dürüstlükle ve hukukla (teşhir edilen ürünün temini mecburiyeti) yakından uzaktan bağdaşmayan tutumu nedeniyle FLO'dan bir daha alışveriş yapmam mümkün değil.

Umut 83 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi20 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili talebiniz şirket yetkililerimize aktarılmış olup talebiniz değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

  • Umut 19 Aralık 2013

    FLO'nun yetkili kişilerine de dostça öneride bulundum. Satışa sunulan ürünler stokta yoksa internet satışında da olmamalı diye. Umarım dikkate alırlar ve benim yaşadığım mağduriyeti diğer müşterilerine yaşatmazlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön