FLO-Ziylan Mağazacılık Siparişimi Göndermedi.

Esen G. |

14051118471142 no'lu siparişimle sorun yaşadım, kargomun nerede olduğunu öğrenmek için baktığmda kargonun yurtiçi kargo bekletildiğini gördüm aradım paketin hasarlı olduğunu o yüzden bana teslim etmeyeceklerini söyledir ve sonra FLO'ya geri gönderdiklerini söylediler, aradım FLO müşteri hizmetlerini ilgilendiler ürünün iade olacağını söylediler ben de iade olmasın dedim ürünleri istiyorum dedim fakat size iade edeceğimizi söylemek için aradık dediler neyse vazgeçtim tekrar sipariş veririm dedim. Aldığım ürünler stokta yoktu maalesef. Ben iade edileceğini beklerken kargo geldi. FLO'dan hasarlı eksik paketi bana geri göndermişler. Teslim almadım eksik olduğu için bu nedir şimdi ürünlerimi gönderin.

Etiketler :

Online İşlemler Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esen G.
  23 Haziran
  15:49

  bana üretmiş olduğu çözümden memnun kalmadım,kargoda kaybolan ürünün iadesini yapmamışlar yeterince sıkıldım bu konudan

 • Esen G.
  23 Haziran
  15:47

  firma bana ulaştı fakat sorunumu anlamamış sanırım,ben kargoyu teslim almadığım halde eksik olan ürünün iadesini yapmamış,kargonun kaybettiği üründen ben mi sorumluyum

 • 13 Haziran
  15:37

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle bizi ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet yetkili birimlere iletilmiş ve gerekli araştırmalara başlanmıştır. En kısa sürede tarafınıza bilgi aktarımı sağlanılacaktır.

  Yaşanılan gecikmeden dolayı özür diler, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla;
  FLO Müşteri İlişkileri Birimi
  444 33 56

 • Esen G.
  13 Haziran
  10:17

  firma konuyla ilgili dönüş yapmadı