FLO-Ziylan Mağazacılık Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor!

Hidayet Ö. |

FLO 1433 M 1923 Siyah Ayakkabı 41 23.03.2013 tarihinde ayakkabıyı aldım ürün arkadan ayağıma vuruyor ve yumuşatma işlemi uygulandı ama sorun çözülmedi müşteri hizmetlerinden ismi E*** olan ve 03.01.2014 tarihinde görüştüm yapabilecek bir şey yok deniliyor.

Ürünü deneyerek almışsınız diye oysa ürünü ben internetten aldım ve deneyerek ürün belli olmaz giydikten saatler sonra farkedersin.Ürün kullanamıyorum yardımcı olmuyorlar. 49,99 TL, 46,29 TL, 49,99 TL.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hidayet Ö.
  16 Ocak
  21:29

  sattığı ürünün arkasında durmayan FLO'ya ürünü kargo ile gönderdim hibe ettim.sorunlu bır ayakkabıyı gormek ıstemedım

 • Hidayet Ö.
  03 Ocak
  15:27

  internettten alınan ürünler ne zamandan beri denenmelktedir.kullanılmadan sorunu farkedebilme şansımız varmı? ben o ürünü adresinize gönderecem temizler tekrar satarsınız

 • 03 Ocak
  15:15

  Değerli Müşterimiz;
  Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden üründe yaşanan vurma şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum değildir. Vurma şikayeti ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. Ürünü görerek, beğenerek ve tarafınıza ulaştıktan sonra deneyerek ayak yapınıza uygunluğunu tespit etmeniz ve eğer ayak yapınıza uygun değil ise ürünü kullanmadan geri merkezimize göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmış ürünlerde işlem yapılamamaktadır.
  Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla;
  FLO Mağazacılık ve Paz AŞ
  Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356