16 Haziran 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık Sattığı Malın Arkasında Durmuyor.

FLO'dan Adidas marka spor ayakkabı almıştım, 8 ay sonra kenarından yırtılınca faturasıyla birlikte Gebze Center FLO mağazasına götürdüm, ne yapabilirsiniz diye, mağaza müdürü hiçbir şey yapamam dedi. Adidas sadece 6 ay içinde getirdiğiniz zaman ürün incelemeye kabul ediyor dedi (ve bunu çirkin bir üslup ile söyledi sağolsun...) Adidas'ın kendi mağazasına gittim, sadece 6 aylık ayakkabılar için mi kabul ediyorsunuz diye teyit almak üzere, hayır dediler 2 yıl.

Yani başıma böyle bir olay geldiğinde ancak anlayabildim yaptığım saçmalığı. Madem Adidas alacan git markanın kendi mağazasından al, hem markanın sağladığı garanti imkanlarından faydalan, hem de kalitesiz insanla uğraşma.

Semiha 992 Okunma

Cevaplar

  • Semiha 20 Haziran 2014

    FLO 'dan bir daha alışveriş yapmayacağım, yapanları da mutlaka uyaracağım.

  • Semiha 18 Haziran 2014

    6 aylık süre zaten bana da söylenmişti. Sıkıntı zaten siz bu şekilde yapıyorken, markanın kendi mazğazasının 2 yıla kadar bu hizmeti veriyor olması. Dolayısıyla ben de sizden bir iyileştirme beklemiyordum ki beklediğim şekilde mail atmışısınız bravo. Sonuç olarak sizden bir beklentim yok mail atmış olmaznı bile çok sizin. Benim amacım diğer insanların bu hataya düşmemesi, Adidas, converse yada nike gibi kendi mazağazası olan markaları FLO'dan almasınlar, başları ağrımamış olur. Bilginize, Saygılarımla (FLO'ya değil saygım yanlış anlaşılmasın, diğer tüm site kullanıcılarına)

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi16 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. FLO olarak Tüketici Hakları' na uygun olarak hareket eden bir firmayız. 6502 sayılı Tüketici Yasası' nda ürünlerin satın alma tarihinden itibaren tüketici tarafından ayıplı olduğu düşünülen ürünlerle ilgili 6 aylık sürenin geçerli olduğu belirtilmektedir. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri Hizmetleri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön