FLO-Ziylan Mağazacılık Satmak İçin Yanıltması!

Ahmet A. |

Bugün Flo mağazasından ayakkabı bakıyordum. Satış elemanı 100 TL' lik alışveriş yaptığınızda saat hediye edeceğiz dedi. Bende ayakkabının yanında kemer aldım ve yaklaşık 120 tl ye tekabül etti. Sonra kasaya gittiğimde saati vermeyeceğini söyledi. Neden diye sorduğumda sadece ayakkabının 100 tl olması gerektiğini söyledi.

Bende satış elemanınızın bu şekilde olacağını söyledi bende bu yüzden ekstradan kemeri aldım dedim. Dedim neden bilgilendirmiyorsunuz elemana söyledim dedim bak vermiyorlar o da dalga geçer gibi demek ki öylemiş. Nasıl öyle olur satmak için herşey mubah mıdır? Sonra kasadaki eleman kasa üzerinde yazıyor bu bilgi dedi baktım karınca yazısı yani yanıltıyorlar insanı satma adına yanıltıyor.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet A.
  15 Haziran
  20:17

  çözüm üretme yok sadece özür dileriz var

 • 14 Haziran
  15:13

  Değerli Müşterimiz,
  Şuanda mağazalarımızda uygulanmakta olan tüm kampanya bilgilendirmeleri yazılı ve görsel basında dahil olmak üzere mağazalarımızın içindede görseller ile belirtilmektedir. Mağaza çalışanımızın yalnış yönlendirmesinden dolayı oluşan sorundan ötürüde özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Bilgilerinize sunar,İyi günler dileriz.
  Flo Mağazacılık ve Paz. A.Ş
  444 3 356