13 Şubat 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Satış Sonrası Hizmet Yok!

29. 11. 12 tarihinde aldığım topuklu ayakkabıyı sadece 2 kez giymeme rağmen sağ topuktaki esneme nedeniyle 28. 12. 12 de Ankamall Flo mağazasına sorunumun giderilmesi için götürdüm. sorunun kullanıcı hatası olması sebebiyle ayakkabıya hiçbir müdahale yapılmadığını kasadaki yüzü asık bey kısaca belirtti.

Peki dedim ama kutuyu açıp baktığımda ayakkabının üzerinden araba geçmiş gibiydi. yani ayakkabıyı yapacaklarına daha çok bozmuşlar. üzerinde onlarca çizik meydana gelmiş. eğer ayakkabımı benim teslim ettiğim şekilde verselerdi başka yerde kendi imkanlarım ile yaptıracak ve hiç sorun çıkarmayacaktım. ayrıca kasadaki beye ben size bu halde mi teslim ettim diye sorunca da bide sinirleniyorlar.

Aylin 29 Okunma

Cevaplar

  • Aylin19 Şubat 2013

    BENİM 1628605 NO'LU ŞİKAYETİME KONU OLAN ÜRÜNÜMÜN DEĞİŞTİRİLMEMESİ DEĞİLDİR. öncelikle LÜTFEN şikayetimi doğru okuyun. . !!!!!!!! şikayetim aldığım ayakkabı yapılmadığı halde benim teslim ettiğim gibi geri alamamış olmamdır. . YEPYENİ ayakkabıyı teslim ediyorum sorunlu diye, ÇİZİLMİŞ, ESKİTİLMİŞ, TOZLU, KİRLİ BAKIMSIZ teslim alıyorum. üstüne bunu personelinize sorduğumda azarlarcasına yanıt alıyorum. daha doğrusu yanıt alamıyorum. hiç kimse ilgilenmiyor. beyfendi çok sinirlenip işine kaldığı yerden devam ediyor. SİZİN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ NEDİR BİLGİNİZ VAR MI?????????

  • Aylin13 Şubat 2013

    BENİM ŞİKAYETİME KONU OLAN ÜRÜNÜMÜN DEĞİŞTİRİLMEMESİ DEĞİLDİR. öncelikle LÜTFEN şikayetimi doğru okuyun..!!!!!!!! şikayetim aldığım ayakkabı yapılmadığı halde benim teslim ettiğim gibi geri alamamış olmamdır.. YEPYENİ ayakkabıyı teslim ediyorum sorunlu diye, ÇİZİLMİŞ, ESKİTİLMİŞ,TOZLU,KİRLİ BAKIMSIZ teslim alıyorum. üstüne bunu personelinize sorduğumda azarlarcasına yanıt alıyorum. daha doğrusu yanıt alamıyorum. hiç kimse ilgilenmiyor. beyfendi çok sinirlenip işine kaldığı yerden devam ediyor. SİZİN MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ NEDİR BİLGİNİZ VAR MI?????????

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön