FLO-Ziylan Mağazacılık Satılan Ürünü Geri Almıyor!

Gürcan G. |

07. 06. 2012 tarihinde FLO-Ziylan Mağazacılık ve pazarlama A. Ş. bağlı şubeden Dockers 212581 M 5005 Siyah Ayakkabı aldım. Çift ayakkabının her ikisi 20013 Mayıs ayında tabanın yırtıldığını ve ayakkabı kullanılmayacak durumda olduğundan FLO ayakkabı mağazasını aradım. Benden faturayı istedi fakat faturayı bulamadığımı beyan edince kabul edemeyeceklerini söylediler.

06. 09. 2013 tarihinde faturayı buldum. Telefonla aradığım mağaza/mağazalar 1 (bir) yıl süreyi aşması nedeniyle ayakkabıyı alamayacaklarını beyan ettiler. Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş müşteri hizmetlerini aradım. Israrla garanti süresi 1 (bir) yıl olması nedeniyle ayakkabıyı incelemeye/geri alamayacaklarını beyan ettiler.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Garanti Belgesi - Fatura

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  10:36

  Değerli Müşterimiz;

  Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz.

  Ürünlerimize ait Garanti Belgesi bulunmamakta olup, ürünlerle ilgili garanti süresi değil; ürünün incelenebilme süresi bulunmaktadır. Ürününüzün bu süreyi doldurmuş olmasından dolayı herhangi bir işlem yapılamamaktadır.

  Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  FLO Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356