05 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Sağlık Problemine Neden Oldu!

03. 2013 ayında Eskişehir Neo FLO-Ziylan Mağazacılık'tan almış olduğum Kinetix marka spor ayakkabının arka topuk üst kısmında sert cisimlerden dolayı ayakta ciddi sağlık problemine neden oldu. Gereken iadeyi yaptığım halde her zaman ki bahaneyle karşılaştım ''tüketici hatası'' ve geri gönderildi.

Bu ayakkabı 5 ay yani kullanılması gereken süreden daha az kullanıldığı halde bu sorunla karşılaştım. Mağaza olarak sorumluluğunuz nedir? Eğer bu yazıma cevap bulamazsam haklarımı savunacağımı bilmenizi istiyorum.

Enver 44 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön