FLO-Ziylan Mağazacılık Sağ ve Sol Bot Farklı!

İsmail E. |

28. 03. 2013 Niğde FLO eşim siyah bot aldı ertesi gün sağ tek rahatsız olduğu için hiç kullanılmadı iade etmek istedi. İstanbul göndermeleri gerektiğini tüketici incelemeden 05. 04. 2013 cevap geldi başvuru kabul edilmedi eve gelip tekrar botu inceledim sağ ve sol teklerin farklı olduğunu görüp tekrar flo niğde mağazasına götürdüm.

18. 04. 2013 tarihinde tüketici incelemeye gönderdi cuma günü niğde flo aradı ürünün tekrar red cevabı geldi bugün 07. 05. 2013 tarihinde flo tüketici inceleme formu kendim bot çiftlerinin arasında fark olduğunu botun uçlarını sabit bir yere dayayarak incelemelerini istedim ürünün fotoğrafını çektim dilerseniz gönderebilirim .

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail E.
  16 Mayıs
  16:46

  ben size anlatamadım herhalde BOTU GİYİP BAKTIĞINIZ VE AYAKLARINIZI YANYANA GETİRDİĞİNİZDE sağ ve sol çiftlerde farklı üst dikişler farklı yönlerde OLDUĞUNU GÖRÜRSÜNÜZ SANIYORUM siz botu incelememişsiniz eğer botu görmüş olsaydınız böyle bir cevap vermezdiniz.
  TEKRAR İFADE EDİYORUM ÜRÜN ÇİFTLERİ ÜST DİKİŞLERİ FARKLI
  BÖYLE YAPMAKLA FİRMANIZ PRESTİJİNİ KAYBEDİYOR.
  KISACASI NİĞDE ŞUBESİ FARKLI ÇİFTLER SATMIŞ NİYE SATIŞ PERSONELİNİZİN HATASINI KABUL ETMİYORSUNUZ
  BOTU İADE ETMEK İSTİYORUM

 • İsmail E.
  15 Mayıs
  01:44

  Botun farklı çiftler olmasına karşın ve hiç giymememe rağmen kullanım hatası diyerek hatanızı kabul etmediğiz ve dürüst bir satıcı olmadığınızı gösterdiğiniz için bir daha asla mağazanızdan alışveriş yapmıyacağım ayrıca botu herkese göstererek sizi herkese afişe edeceğim.botun fotografını çekip internette dolaştıracağım ayrıca tüketici derneğine başvurup hakkımı arayacağımı bildiriyorum.

 • 10 Mayıs
  12:02

  Değerli Müşterimiz;

  Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır.
  Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ
  Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356