13 Kasım 2015

FLO-Ziylan Mağazacılık Sadece 1 Gün Giyebildim!

Temmuz ayında FLO-Ziylan Mağazacılığın Başakşehir'de Olimpa AVM'de bulunan mağazasından gerçek deri siyah sandalet aldım. Sandaleti sadece 1 gün giydim ve akşam ayağın değdiği iç zemin malzemesinin burun kısmında kabuk kabuk kalkmalar olduğunu gördüm. Ürünü incelemeye verdim. Kullanıcı hatası olarak yanıt geldi.

Mağazaya iki kez gittim her ikisinde de yetkili arkadaşın olmadığını söylediler ve ürünümü göremedim. FLO-Ziylan Mağazacılık'da kaliteli ürünler olduğunu iddia ederdim bu iddiamın geçersizliğini görmüş oldum. Bugüne kadar diğer tüm markalarda bu tarz şikayetlerde ürünlerim yenisi ile değiştirildi. Ürünümün geri alınmasını ve paramın iadesini istiyorum.

Sema 166 Okunma

Cevaplar

  • Sema 03 Aralık 2016

    Uzun zaman oldu. Yukarıdaki şikayette bahsi geçen ürüne 2.kez inceleme talep ettim yine kullanıcı hatası yanıtını aldım. Ürünü Başakşehir Olimpa FLO-Ziylan Mağazacılık Mağazasında bıraktım almadım. Aynı sorunu çok ünlü iki marka ile daha yaşadım. Lütfen Çin'de üretim yaptıran firmaları ürünlerini almayarak boykot edelim. Maliyeti düşürüp bunu fiyatlara yansıtmayarak kar marjlarını arttırdılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön