Burak Hamdi E. Teşekkür Mesajı

Şikayetime Cevap verdiğiniz içi öncelikle çok teşekkür ediyorum. Ürünü 01/08/2013 tarinde sonuçlandıracaklarını söylediler . Teşekküe ederim. Ama Ürün çeşidini arttırmanızı ve daha kaliteli ayakkabılar olmasını rica ederim .

FLO-Ziylan Mağazacılık Rahat Ayakkabı Değil!

Burak Hamdi E. |

Nevşehir FLO-Ziylan Mağazacılık'tan almış olduğum ürünü 45 numara olarak aldım ama aynısının gri rengini 44 numarası daha rahat oldu ve ayak sağlığımda ciddi anlamda sorunlar meydana getirdi. Güzellikle gittim derdimi anlatım ürünü incelemeye 04. 07. 2013'de gönderdiler. 27. 07. 2013 oldu hala ayakkabı yok ve bana sistemlerinden bakıp ne durumda olduğunu söylemiyorlar.

Bunun nedeni ise sistem değişti. Sistemin değişmesi müşteriyi ilgilendirmez. Daha iyi hizmet vermek ister kurumsal firmalar ama FLO hizmet vermek bile istemiyor. Ayrıca oxit marka ayakkabıda aldım, o da iyice dağıldı. Pulları çıktı ipi koptu. FLO böyle kalitesiz ürünler satmaya devam edecekse alışveriş yapmayalım.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Hamdi E.
  01 Ağustos
  15:27

  Vermiş oldukları arıza gönderiminde kaç iş gününe kadar işlemi sonuçlandıracakları yazmıyor . bu bile başlı başına bir sorun . verilen evraklarda kaç iş gününde teslim edileceği yazması gerekir. Persone sorulduğundada onlar yanlış bilgi veriyor

 • Burak Hamdi E.
  01 Ağustos
  08:55

  Şikayetime Cevap verdiğiniz içi öncelikle çok teşekkür ediyorum. Ürünü 01/08/2013 tarinde sonuçlandıracaklarını söylediler . Teşekküe ederim. Ama Ürün çeşidini arttırmanızı ve daha kaliteli ayakkabılar olmasını rica ederim .

 • 29 Temmuz
  15:04

  Sayın Yetkili,

  Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz.

  Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır.

  Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerine ait inceleme sonucu en kısa sürede ilgili mağazamız aracılığı ile müşterimize aktarılacaktır.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  FLO Müşteri İlişkileri Birimi
  444 3 356