29 Temmuz 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Rahat Ayakkabı Değil!

Nevşehir FLO-Ziylan Mağazacılık'tan almış olduğum ürünü 45 numara olarak aldım ama aynısının gri rengini 44 numarası daha rahat oldu ve ayak sağlığımda ciddi anlamda sorunlar meydana getirdi. Güzellikle gittim derdimi anlatım ürünü incelemeye 04. 07. 2013'de gönderdiler. 27. 07. 2013 oldu hala ayakkabı yok ve bana sistemlerinden bakıp ne durumda olduğunu söylemiyorlar.

Bunun nedeni ise sistem değişti. Sistemin değişmesi müşteriyi ilgilendirmez. Daha iyi hizmet vermek ister kurumsal firmalar ama FLO hizmet vermek bile istemiyor. Ayrıca oxit marka ayakkabıda aldım, o da iyice dağıldı. Pulları çıktı ipi koptu. FLO böyle kalitesiz ürünler satmaya devam edecekse alışveriş yapmayalım.

Burak 178 Okunma

Cevaplar

  • Burak 01 Ağustos 2013

    Vermiş oldukları arıza gönderiminde kaç iş gününe kadar işlemi sonuçlandıracakları yazmıyor . bu bile başlı başına bir sorun . verilen evraklarda kaç iş gününde teslim edileceği yazması gerekir. Persone sorulduğundada onlar yanlış bilgi veriyor

  • Burak'ın Teşekkür Mesajı01 Ağustos 2013

    Şikayetime Cevap verdiğiniz içi öncelikle çok teşekkür ediyorum. Ürünü 01/08/2013 tarinde sonuçlandıracaklarını söylediler . Teşekküe ederim. Ama Ürün çeşidini arttırmanızı ve daha kaliteli ayakkabılar olmasını rica ederim .

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerine ait inceleme sonucu en kısa sürede ilgili mağazamız aracılığı ile müşterimize aktarılacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön