30 Ağustos 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Raf ve Kasa Fiyatı Farklı!

Böyle bir şey yok. Yer Bandırma Liman AVM. Raftan aldığım puma ayakkabının diğer eşini reyon görevlisine soruyorum, alıp kasaya gidiyorum; 65 tl raf etiketi olan spor ayakkabı kasada 80. Hani iki üç ürün alsak, muhasebeci olmasam arada mağdur olmam içten değil, benim gibi niceleri. Hepimiz insanız diyerek sorumluyu çağırdım, cevap "41 numarası eski sezon, 44 numarası yeni sezon" Düzeltmek falan hak getire.

Koskoca mağaza, sorumlusu "S** bey" in cevabı; geç istediği fiyattan, yazın benim hesabıma.

Kenan 68 Okunma

Cevaplar

  • Kenan 02 Eylül 2013

    Bu ne müşteri memnuniyetidir pardon? Burada indanlar yaşadıkları mağduriyeti dile getirip çözüm üretebilir misiniz konusunda sıkıntıdalar. Hiçbir müşteri mağazanızın deneme yanılma örneği değil ve hem mağduriyet yaşayıp oturup burada sizin kalitenizi artırma çabasında olacağını sanmıyorum. Doğum günümde hediye edilen bir hediye çekiyle mağazanıza geliyorum ve yanımda arkadaşlarımla bu tartışma sonrası çekinizi yırtıp çöpe attım, onca insanın içinde mağaza şefi "ver farkı bana yaz" diyor, ben almıyorum. Durum: sizin kalitenizi artırmış oluyorum.. Sonuç; siz mağdur oldukça, bizim kalitemiz artıyor.. İlginç.

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Bandırma Liman FLO mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup, çalışanlarımıza işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön