24 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Puma 1 Ay Kullanımlık Spor Ayakkabı!

FLO-olivium Mağazacılık13/02/2013 tarihinde puma 110033839 kodlu ayakkabı aldım sadece 1 ay sonra 20 gün kullandım sayabiliriz ve 20 günlük kullanımın sonunda arka kısmında açılma oldu 8/04/2013 takip no:203243 tarihinde FLO-olivium Mağazacılık mağazasına iade ederek onarılmasını istedim.

23. 04. 2013 FLO-olivium Mağazayı arayıp ayakkabının ne olduğunu sarayım dedim çünkü kendileri ilgilenmiyor. kullanıcı hatası denilerek geri verilmek isteniyor. (Bugüne kadar firmanızdan çok sayıda PUMA ürün aldım ). Flo gibi yıllardır alışveriş yaptığım büyük bir firmanın böyle şeyler yapıp kalitesiz ürünlerle mağduriyet yaşatması kabullenemez bir durum. Neyse son alışverişim olmuş oldu napalım .

Yusuf 63 Okunma

Cevaplar

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön