22 Şubat 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık Personeli Sisteme Yanlış Giriş Yapmış.

Geçen hafta sonu cumartesi ikitelli Depozito mağazasına ailemle birlikte alışverişe geldik. Oğlum bir bot beğendi, reyondaki arkadaş bir bot alana bir bot hediye, ok dedik ve ikinciyi beğendik. Kasaya gittiğimizde kasadaki arkadaş, botun birinin ayakkabı olarak girişi yapılmış o yüzden işlem yapmamıza izin vermiyor sistem dedi.

Sorumlu bir bey telefonunuzu alalım, düzeltme işlemi yapılınca gelip alabilirsiniz dedi, tam 6 gün geçti aranmadım. Dün FLO mağazasına gittim, konuyla sordum, sorumlu bayan sürat beş karış hiç güler yüz yok, anladım bir sıkıntı var, önce ikinci botu veremiyoruz dedi, sonra sezon malıymış dedi, birde beni azarladı beşgündür bununla uğraşıyorum diye. Benim hatam mı?

Mustafa 1.300 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı26 Şubat 2014

    Değerli Flo çalışanları, elbette iş hayatımızda eksikliklerimiz olacaktır. Önemli olan bunları tamamlayabilmek dir. Göstermiş olduğunuz özeni ve anlayışınızdan dolayı sizleri takdir ediyorum. Başarılarınızın devamı diliyorum. Teşekkürler.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi25 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Deposite FLO mağazamıza satış fişiniz ile beraber başvurduğunuz takdirde mağaza personellerimiz konu hakkında siz değerli müşterimize yardımcı olacaklardır. Konunun tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön