01 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Personeli Çok Kaba!

31.03.2013 pazar günü Ankara Optimum Flo mağazasından 1 adet ayakkabı aldım .ödeme yaparken Y. isimli kasiyer ayakkabının orjinal boyası var almak ister misin diye sordu.bende fiyatını sordum 9.90 tl olduğunu söyledi.Yok almak istemiyorum başka bir yerde daha ucuz olduğunu söyledim (Çünkü 15 gün önce başka bir mağazadan ucuza aldım) bunu duyan Y. hanım bir anda kabalaşarak "Başka yerde ucuz olması imkansızdır " diye yanındaki görevliye söylendi.

Ben bunu duydum ve burdan almak zorunda değilim istediğim yerden alırım dedim. o da bana "uzatma ya tamam git ordan al" dedi ben sizi şikayet ederim dedim o da git istediğin yere şikayet et dedi.böyle kaba personel flo da ne işi var.

Oğuz 63 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz 03 Nisan 2013

    böyle internet üzerinden kalıplaşmı daha önceden arşivde bulunan cümleleri kopyalayıp göndermek yerine telefonla arayıp olayı daha detaylı dinleyip benimle kouşsanız eğer özür dilemek isterseniz telefonda bizzat bana özür dileseniz dahi iyi olmazmıydı sayın ziylan mağazacılık ve Paz A.Ş.

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamız olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Ankara Optimum FLO mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön