24 Ağustos 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Para İadesinde Sıkıntı Çıkarıyorlar!

İnternetten yıllardır alışveriş yaparım ilk defa bir firmayla sıkıntı yaşadım. FLO-Ziylan Mağazacılık'ta ilk ve tahmin ettiğiniz gibi son alışverişim.Parayı iade etmek için ısrarla iban numarası istiyorlar. Mecburen iban hesabı açtırdım, operatör iban no verdi bende FLO'ya ilettim.

Iban no hatalı diye mail geldi. Tekrar aradım bankayı çıkan operatöre iban no öğrenmek istediğimi söyledim. Oda verdi, o verirken elimdeki kağıttan kontrol ettim doğru. Tekrar aradım bankayı, bu sefer başka operatör oda aynısını verdi. Yani hata yok. Parayı kredi kartından çekerken hiç iban istemediniz? Aynı karta nasıl yatıramıyorsunuz? İlk defa iban no istendi iade için, inanılır gibi değil.

Derya 175 Okunma

Cevaplar

  • Derya 27 Ağustos 2013

    "iban numarasının doğru ve Iban numaranın kayıtlı olduğu ismin siz değerli müşterimizin olması gerekmektedir. " bunu daha önce neden söylemiyorsunuz da iban hatalı deyip duruyorsunuz? şu iade yapılsın bi daha işim olmaz,işimm

  • FLO Mağazacılık Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. İnternet satışımızdan almış olduğunuz ürünlerin iade işlemi gerçekleştirilirken ödemenin aktarılması gereken Iban numarasının doğru ve Iban numaranın kayıtlı olduğu ismin siz değerli müşterimizin olması gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

  • Derya 26 Ağustos 2013

    hala iban no istiyorlar ısrarla,dalga geçer gibi..bankanın 3 ayrı operatörü işlerini bilmiyorlar yanlış iban veriyorlar sanki..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön